اخبار و اعلانات

انتشار برخط شماره 32 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات  دوره 12، شماره 32، پاییز 1401 نشریه روشهای تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 30 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات  دوره 12، شماره 30، بهار 1401 نشریه روشهای تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 29 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات دوره 11، شماره 29، زمستان 1400 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 25 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات دوره 10، شماره 25، زمستان 1399 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتصاب دو عضو بین المللی جدید گروه دبیران نشریه روش‌های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

 رییس دانشگاه یزد با صدور ابلاغی Prof. Dr.Thierry Verdel  و Prof. Dr. Celal Karpuz  را به عنوان اعضا بین المللی جدید گروه دبیران نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن منصوب کرد.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 24 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات شماره 24 مربوط به شماره پاییز 1399 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 23 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات شماره 23 مربوط به شماره تابستان 1399 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتصاب عضو جدید گروه دبیران نشریه روش‌های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

رییس دانشگاه یزد با صدور ابلاغی دکتر رضا دهقان را به عنوان عضو جدید گروه دبیران نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن منصوب کرد.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 22 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات شماره 22 مربوط به شماره بهار 1399 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط شماره 14 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

مقالات شماره 14 مربوط به شماره پاییز و زمستان 1396 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است.

مطالعه بیشتر

انتشار برخط نشریه شماره 13

با زحمات و تلاش همه اعضا و همکاران، شماره 13 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت برخط منتشر شده است. امید است به زودی، نسخه چاپی آن نیز آماده و در اختیار پژوهشگران قرار گیرد.

مطالعه بیشتر

انتشار آنلاین شماره 10

با تلاش عوامل نشریه، مقالات شماره ی 10 نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن نهایی شده و به صورت آنلاین منتشر شده است. امید است به زودی نسخه ی چاپی نیز به دست نشریه برسد و در اختیار جامعه ی دانشگاهی کشور قرار گیرد.

مطالعه بیشتر

به روز شدن نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

پس از دریافت مجوز علمی- پژوهشی، عوامل نشریه اعم از مدیر مسئول، سردبیر، مدیر اجرایی و سایر همکاران تلاش مستمری را در یک سال گذشته به کار بستند و خوشبختانه در بازه ی کمتر از یک سال، عقب بودن شاره های نشریه جبران و نشریه به روز شده است. این موفقیت را به عوامل نشریه تبریک گفته و آرزوی موفقیت روزافزون برای آن ها را داریم.  

مطالعه بیشتر

انتشار نشریه شماره 9 روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت الکترونیکی

با تلاش مستمر و پیگیرانه ی همه ی عوامل نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن، شماره ی نهم این نشریه آماده و در حال حاضر به صورت الکترونیکی منتشر شده است. جا دارد از همه ی عوامل نشریه، به خصوص مدیر مسئول و سردبیر محترم، مدیر اجرایی و همچنین داوران گرامی نشریه کمال تشکر و قدردانی به عمل آید. نسخه ی چاپی نشریه در آینده ای نه چندان دور پس از چاپ، به آدرس نویسندگان ارسال خواهد شد.

مطالعه بیشتر

انتشار نسخه ی چاپی

به اطلاع پزوهشگران و جامعه ی دانشگاهی و علمی می رساند که شماره ی هشتم نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به چاپ رسیده و به آدرس نویسندگان و مراکز علمی کشور ارسال شده است. پژوهشگران گرامی در صورت نیاز به نسخه ی چاپی می توانند در بخش اشتراک نشریه، درخواست خود را به دفتر نشریه ارسال نمایند.  

مطالعه بیشتر

نمایه گوگل اسکولار

نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن در گوگل اسکولار نمایه شده است. نویسندگاه و پزوهشگران گرامی، در صورتی که از مقالات این مجله به عنوان مرجع در مقاله ی خود استفاده می کنند، می توانند با جستجوی عنوان فارسی مقاله مورد نظر در گوگل اسکولار، از مرجع نویسی آن بهره مند شوند. این مم دارای دو مزیت است: اول یکسان شدن ارجاعات به مقالات مجله و در نتیجه بالا رفتن اعتبار مقالات مجله. دوم سادگی و سهولت مرجع نویسی.  

مطالعه بیشتر

انتشار نشریه شماره 8 روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به صورت الکترونیکی

با تلاش مستمر و پیگیرانه ی همه ی عوامل نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن، شماره ی هشتم این نشریه آماده و در حال حاضر به صورت الکترونیکی منتشر شده است. جا دارد از همه ی عوامل نشریه، به خصوص مدیر مسئول و سردبیر محترم، مدیر اجرایی و همچنین داوران گرامی نشریه کمال تشکر و قدردانی به عمل آید. نسخه ی چاپی نشریه در آینده ای نه چندان دور پس از چاپ، به آدرس نویسندگان ارسال خواهد شد.

مطالعه بیشتر

روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن شماره 7

مقالات شماره ی 7 نشریه علمی-پژوهشی روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن، در تارنمای نشریه قابل مشاهده است.

مطالعه بیشتر

گواهی تعیین اعتبار علمی

نشریه ی روش های تحلیلی و عددی مهندسی معدن موفق به دریافت اعتبار علمی-پژوهشی از کمیسیون نشریات علمی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری جمهوری اسلامی ایران شده است. این موفقیت را به دانشگاه یزد و همه ی دست اندر کاران این نشریه تبریک عرض می نماییم.    

مطالعه بیشتر

صدور مجوز علمی -پژوهشی نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

بنا به اخبار رسیده از مصوبات اخیر شورای پژوهشی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن موفق به دریافت اعتبارنامه علمی- پژوهشی شده است.   نتیجه ی قطعی متعاقباً اعلام خواهد شد.

مطالعه بیشتر

چاپ شماره پنج نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

با تلاش دست اندر کاران نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن و استقبال نویسندگان گرامی به جهت چاپ نتایج و کارهای پژوهشی خود در این نشریه، شماره پنجم به چاپ رسیده و مقالات آن بر روی سایت قرار گرفته است. امید است این نشریه بتواند به سهم خود گامی جهت اعتلای ایران اسلامی بردارد.  

مطالعه بیشتر

دریافت اصل مقالات شماره ی 4 نشریه ی روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

به اطلاع پژوهشگران و جامعه ی دانشگاهی می رساند اصل مقالات شماره ی 4 نشریه ی روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن بر روی پایگاه این نشریه به آدرس www.anm.yazd.ac.ir بارگذاری شده و در دسترس عزیزان است. امید است بتوان در اعتلای ایران اسلامی قدمی هرچند کوچک برداریم.  

مطالعه بیشتر

دریافت نشریه چاپی شماره 3 روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

علاقه مندان و پژوهشگران گرامی که نیاز به اصل مقالات نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن دارند می توانند با مراجعه به دفتر این نشریه واقع در دانشگاه یزد- دانشکده مهندسی معدن و متالورژی- طبقه دوم- دفتر آقای مهندس میردهقان مراجعه کنند. در صورتی که امکان مراجعه ی حضوری میسر نباشد، با استفاده از درخواست اشتراک در این لینک نشریه چاپ شده را در اختیار داشته باشند.

مطالعه بیشتر

انتشار شماره چهارم نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن

به فضل الهی و با همکاری و یاری همه ی اعضای مسئول، شماره ی چهارم نشریه روش های تحلیلی و عددی در مهندسی معدن به زودی در اختیار جامعه ی دانشگاهی کشور قرار خواهد گرفت. امید است این نشریه بتواند سهم نقش مهمی در اعتلای علمی کشور ایفا کند.

مطالعه بیشتر